“רוצה לפרגן לסיון המהממת על תיעוד שובה לב של ילדיי בפעם המי סופר כמה קייק סמאש, פורים, ניו בורן.. כל פעם מתרגשים מחדש מהקסם. תודה על סטים מושלמים ועל ההשקעה תמונות מהממותתת שישארו איתנו לנצח ממליצה בחום על תיעוד הקטנטנים שגדלים מהר אצל סיון. סטודיו עשיר באביזרים וסטים מושקעים ומגוונים. שווה שווה שווה”


עדן לוב (פרדס חנה)

המלצה סטודיו צעדים - עדן לוב, צילומי משפחה בצפון, צילומי משפחה מחירון, סיון צרפתי, סטודיו צעדים, צילום משפחתי, צילום משפחה בסטודיו, תמונות משפחה, תמונות משפחתיות

“הגענו לסיון לצילומי קייק סמאש ליום הולדת שנה של אליאב וזו היתה חוויה פשוט בלתי נשכחת. סיון מהרגע שראיתי את התמונה שלך בפייסבוק זה הספיק לי להבין כמה שאת בנאדם מדהים. הסבלנות והגישה הקסומים, היצירתיות והמקצוענות שלך היו מעבר לכל מה שציפינו או ייחלנו ובעיקר שלא התייאשת מהר(אליאבי לא היה קל). שני הסטים (משפחה וסמאש קייק) היו מושקעים ומלאי אביזרים וכמובן שהתמונות יצאו פשוט מהממות. נפגש שוב זה בטוח! תודה לך סיון”


ליטל גואדה (חדרה)

צילומי ילדים בסטודיו ממוזג ומאובזר זכרון יעקב

” סיון, רוצה לומר לך תודה על יום הצילום אתמול, את פשוט מקסימה, סבלנית, נעימה. הרגשתי שהגוזלית בידיים בטוחות מקצועיות ומנוסות והכי חשוב אצל אדם שרואים שהוא מ א ד אוהב את מה שהוא עושה!”

 

שרון קונפורטי נסרי (חדרה)

המלצה סטודיו צעדים - שרון קונפורטי נסרי
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן