10 טיפים לצילומי ניו בורן מוצלחים

ברכות ואיחולים על התוספת החדשה והמשמחת למשפחתכם!
אם אנו נפגשים כאן זה אומר שאתם מעוניינים במזכרת מרגשת של תמונות ניו בורן. אני מבטיחה לכם שלא תצטערו ותנצרו לעד את המזכרת מחממת הלב שהחלטתם להעניק למשפחתכם.

אז מה הם הטיפים שלי לצילומי ניו בורן מדהימים ?
טיפ #1:

מניסיון של שנים, כדי להגיע לתוצאות המקסימות ביותר, אני ממליצה להגיע לצילומים בגיל 5-14 ימים, מאחר ובגיל זה השינה של הגוזלים הקטנים עמוקה והם אינם מתעוררים לכל רחש והתעסקות איתם.
בנוסף, בגיל זה לרוב עדיין לא מתחילים הגזים או הפצעים ההורמונאלים שאופיינים לגיל חודש.

טיפ #2:

אם כבר הגעתם לצילומי ניו בורן, אני מציעה לבחור בחבילת צילום מורחבת הכוללת סשן עם ההורים. אין מזכרת מרגשת יותר, מאשר תמונות עם הרך הנולד בימים הראשונים לחייו.

תמונות ניו בורן בסטודיו מאובזר עם מספר סטים פתוחים 050-8822665
תמונות ניו בורן בסטודיו מאובזר עם מספר סטים פתוחים 050-8822665
טיפ #3:

אתם ההורים, צריכים להגיע עם אורך רוח, סבלנות והבנה שכל תינוק הוא שונה מאחר, לכל תינוק מידת רגישות שונה למגע ולרעש, כל תינוק הינו בעל מזג שונה ויכול להיות סקרן ופעיל יותר מאחרים בני גילו. לכן, לא משנה באיזה שלב אתם מגיעים לצילומים, זכרו כי האוצר הקטן שלכם הוא יחיד ומיוחד בדיוק כפי שהוא, והוא זה שיכתיב במידה מסוימת את הלך הרוח בסטודיו.

אנחנו לא ננסה לשנות אותו אלא להתאים את עצמנו אליו.
לדוגמא, עם תינוקות שרגישים מאוד למגע, אתעסק איתם פחות. אמעיט בהחלפת תלבושות ויותר אעבוד עם בדים שקל להניח / להוריד מהם.
תינוקות שלא אוהבים מנח בטן או גב, אתאים את המתקנים השונים בהתאם ועוד.

טיפ #4:

מומלץ להצטייד בכל מה שהתינוק צריך ואף אקסטרא מהדברים הללו: אוכל, מספר מוצצים, שמיכה, מגבונים, משטח החתלה ועוד, כך כל מה שהתינוק צריך בהישג ידנו.

טיפ #5:

בחרתם בחבילה המורחבת שכוללת צילומי הורים?
אני ממליצה לכם ההורים להגיע בלבוש בצבעים תואמים לצילומים. מומלץ שהבגד לא יכיל הדפסים או קשקושים ויהיה נקי ויפה, כך שהתינוק יהיה במרכז תשומת הלב בתמונה.

טיפ #6:

להצלחת סשן צילומי ניו בורן, אני ממליצה להיות פתוחים וגלויים איתי בכל חששות באם עולות, ספקות ושאלות. כשההורים לא רגועים – התינוק לא רגוע והאנרגיה הכללית לחוצה ומלחיצה. כשההורים משתפים אותי באשר על ליבם, אני יכולה בקלות לתת מענה לשאלות ולהרגיע את הספקות/חששות בנוגע לצילומים. יהיה לנו נעים יותר לעבוד יחד כשאתם ההורים רגועים ובטוחים באשר לבחירתכם בי.

תמונות ניו בורן בסטודיו מאובזר עם מספר סטים פתוחים 050-8822665
תמונות ניו בורן בסטודיו מאובזר עם מספר סטים פתוחים 050-8822665
טיפ #7:

חשוב לקחת לתשומת לבכם,
בימים הראשונים לחייו של התינוק, האמהות ערות זמן לא מבוטל במהלך הלילה כדי להאכיל ולטפל בתינוק. ההורמון שאחראי על הבנת ההבדל שבין הלילה והיום אצל התינוק, מתפתח בדרך כלל לקראת גיל חודש. לכן אני ממליצה לאמא להשקיע באיפור לכבוד הצילומים ובכך לטשטש סימני עייפות שניכרים בפניה.

טיפ #8:

סשן צילומי ניו בורן אורך מספר שעות, כאשר במהלך זמן זה מוצעת לכם שתייה קרה/חמה וכיבוד קל. אני ממליצה לכם להביא משהו לאכול למקרה שיתעורר רעב בפרק זמן זה.

טיפ #9:

קבענו צילומים!
תארגנו את כל מה שאתם צריכים לקחת לצילומים מבעוד מועד, כך לא תשכחו שום דבר בלחץ של הבוקר. בנוסף תבדקו את זמני ההגעה והמרחק הקיים ביננו כך שתוכלו להגיע בשעה שקבענו לצילומים ותוכלו להנות מסט מלא כפי שאני מתכננת אותו.

טיפ #10:

אתם מוזמנים להביא מהבית פריטים ייחודיים לצילומים: אותיות עם שם התינוק, מפה סרוגה של סבתא רבה בעלת ערך סנטימנטלי רב, שנשלב אותה בצילומים פריטים הקשורים לתחביב של אחד ההורים או כל רעיון שעולה במחשבותיכם., שיהפכו את הצילומים אפילו לעוד יותר מיוחדים.

אבא רוכב על סוסים? אני מזמינה אתכם להביא אלמנטים מעולם הסוסים ולהקים סט מיוחד ששייך רק לכם.
אמא מדריכת סקי ? הביאו אלמנטים ששייכים לתחום זה וליצור סט ייחודי ששייך רק לכם.


ובנימה אישית, אני כאן עבורכם, קשובה וסבלנית, בעלת ניסיון רב בצילום ניו בורן. אשמח להגשים לכם כל רעיון ולקחת חלק במסע המשפחתי שלכם.

סיון

תמונות ניו בורן בסטודיו מאובזר עם מספר סטים פתוחים 050-8822665